Jmenuji se Annie... 

a jsem grafik ... nebo možná více umělec, malířka, která ráda tvoří krásné věci...

a v současném digitálním světě mi dává smysl spojovat uměleckou tvorbu s tou digitálně grafickou...

takže bych se tedy spíše nazvala ART Graphic Designerem :)

 

V současné době se v oblasti komerční grafické tvorby zaměřuji na tvorbu 2D vizuálů.

Vizuálů spojenách především s uměním v nejrůznějších podobách.

Obrazy, šperky, sochy, knihy, streetArt, galerie, svatební salóny, květiny ... cokoliv Vás napadne, prostě oblasti a předměty, které nesou krásy tohoto světa a kde mi dělá radost jejich vizuální prezentace. 

Umím vytvořit jak garfiku v čistých strohých liniích (například pro korporátní branding) stejně jako si ráda hraji s tvořením krásných barevných, veselých a třeba i bláznivých věcí (časopisy, obaly knih, ilustrace...). Co mě hodně baví je kreativní tvorba PROMO vizuálů k výstavám, koncertům, festivalům a podobným eventům

Zajímají mne i dlohodobější tvůrčí projekty. Ráda bych si například vyzkoušela tvorbu ilustrací do knih

a následné grafické zpracování s předtiskovou přípravu. Spojování umění a jeho vizuální prezentace je to,

co mi dává smysl a dělá mi radost.

 

Pro mne osobně tvorba vizuálních materiálů úzce souvisí s estetickým a uměleckým cítěním. Sama se

v grafické tvorbě považuji spíše za umělce, který s radostí a chutí tvoří... a proto také ráda spojuji i svou vlastní tvorbu a grafické „triky“. Ráda využívám své malby a své fotografie a vytvářím z nich nejen vizuální prezentace, ale třeba i další produkty jako například obaly knih nebo diáře.

Vznikl tak můj osobní BRAND Ann_Design Collection, pod kterým naleznete mimo jiného třeba i kolekci mnou vytvořených náramků z drahých kamenů. nebo tradiční buddhistické mály.

 

S grafikou jsem začala jako samouk, většinu znalostí jsem načerpala metodou pokus a omyl, ale jsem přesvědčená, že tato cesta člověka nejvíce naučí :). Na konci roku 2019 jsem své již načerpané znalosti potvrdila certifikací „Pracovník grafického studia“ a současně se neustále zdokonaluji v uměleckém ateliéru, kde s partou nadšenců posouváme své hranice v kreativním tvoření.

Pracuji s Adobe produkty - Photoshop, Illustrator, InDesign a volně dostupnými webovými platformami Wix, WordPress, WebNode.

IMG_20191113_084405.jpg

V umění - hlavně v malbě - využívám léčivých sil drahých kamenů, které jsou součástí mých uměleckých děl. 

Léčivé krystaly využívám i k harmonizaci prostor dle Feng Shui.

Objevte více...